Pro Biotic - Įvairių paviršių valiklis su probiotikais, 500 ml

Pro Biotic - Įvairių paviršių valiklis su probiotikais, 500 ml
Prekės kodas: PROBIOTIC3
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 4.99€
Be mokesčių: 4.99€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kartais geriausi produktai būna sukurti ir pagaminti Lietuvoje, kaip antai šis, aukštųjų technologijų visų paviršių valiklis, kuris valo tiesiog nuostabiai (ne tas žodis), o taip pat padengia nuvalytą paviršių mikrobiologine plėvele (gerosiomis bakterijomis). Neįprasta ir tai, kad kainuoja jis tikrai nedaug (pvz. panašus Kirby valiklis kainuotų 3 kartus brangiau). Puikus gaminys!

Universali valymo priemonė su probiotikais, kuri ne tik itin švariai išvalo pačius įvairiausius paviršius – stalą virtuvėje, išpurvintą sieną ar indaujos lentynas – bet ir padengia išvalytą paviršių mikrobiologine gerųjų bakterijų plėvele.

Paprasčiau tariant, gerosios bakterijos sugeba patekti net ir į sunkiai prieinamas vietas ir sunaikinti ten besislepiančius priešus, o po to sukuria savo gynybinę sieną, kuri neleidžia tiems priešams sugrįžti. Siena – patvari ir, kaip rodo mokslininkų tyrimai, veikia iki 7 dienų.

Įvairių kietų paviršių valiklis su probiotikais švariai išvalo pačius įvairiausius paviršius - stalviršius, orkaites, gartraukius, mikrobangų krosneles, nerūdijančio plieno kriaukles, židinių stiklą, akmens masės paviršius ir pan.

Naudojimas: prieš valant užpurkšti valiklį ant paviršiaus ir palikti 2-5 min. Valyti su šluoste arba kempinėle. Didesnį nešvarumų kiekį valyti su šiurkščia kempinės puse. Po to paviršių nušluostyti sausa šluoste. Valant įsisenėjusias dėmes, užpurkšti valiklį ir palikti 10-15minučių. Senas dėmes gali prireikti valyti 3-4 kartus, kol nusivalys įsisenėjęs purvas.

Svarbu:

- negalima naudoti ant dažytų, porėtų paviršių;

- negalima naudoti su antibakteriniais purškikliais arba antibakterinėmis šluostėmis, kadangi tai panaikina valiklio veikimą.

"ProBioSanus" vysto ir gamina natūralius, probiotikų pagrindu sukurtus valymo bei asmens higienos produktus, užtikrinančius sveiką ir subalansuotą mikrobiologinę aplinką, taip pat padedančius kovoti su patogeniniais mikroorgamizmais ir kontroliuoti jų plitimą, o taip pat kontroliuoti alergijos ir astmos ligų vystymąsi.

Pagrindinį dėmesį įmonė skiria:
•    biotechnologinių sprendimų diegimui sveikai žmogaus aplinkai kurti bei palaikyti
•    problemų, atsiradusių dėl cheminių antibakterinių priemonių naudojimo, eliminavimui bei sprendimui

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: