Kirby pagrindinis giluminio valymo volelis (spec. auginantiems gyvūnus)

Kirby pagrindinis giluminio valymo volelis (spec. auginantiems gyvūnus)
Kirby pagrindinis giluminio valymo volelis (spec. auginantiems gyvūnus) Kirby pagrindinis giluminio valymo volelis (spec. auginantiems gyvūnus)
Prekės kodas: BRUSH2
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 54.95€
Be mokesčių: 54.95€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kirby pagrindinis giluminio valymo volelis specialiai patobulintas auginantiems gyvūnus. Originali Kirby detalė. Patentuotas šerelių išdėstymas sukuria didelias vibracijas ant siurbiamo paviršiaus (kilimo, čiužinio) ir padeda išmušti nešvarumus iš medžiagos. Specialus šio volelio raštas garantuoja 55 proc. mažesnį gyvūnų plaukų "užstrigimą" nei originalus standartinis Kirby volelis. Taip pat išgremžtas specialus griovelis, palengvina apsivijusių plaukų pašalinimą. Pagamintas iš kietmedžių: klevo arba buko.

Kirby volelio šereliai turi būti išsikišę 2-3 mm virš pačio antgalio (į kurį įsistato) apatinės plokštelės horizonto. Nustatant Kirby siurbimo aukštį (pedalu), užtikrinama, kad šereliai negultų ant siurbiamo paviršiaus, o jį „kabintų“ būtent savo galais. Taip garantuojamas maksimalus siurbimo efektyvumas ir volelio ilgaamžiškumas. Ilgainiui, šereliai vistiek susidėvi, ir jeigu pastebite, jog jie nebeišlenda minėtų 2-3 mm, reikia volelį perstatyti iš padėties I į padėtį II, o vėliau ir III (tai daroma pasukus volelio šone esančius laikiklius). Kuomet padėtyje III įstatyto volelio šereliai nebeišlenda 2-3 mm arba kuomet šereliai labai nugulę šonu ar kitaip pažeisti, reikia keisti volelį nauju.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: