Sveiki apsilankę www.supersiurblys.lt

SVARBI INFORMACIJA KLIENTAMS

WWW.SUPERSIURBLYS.LT DARBO GRAFIKAS SAUSIO MĖNESĮ: 

2018-01-05 — 2018-01-12 bus nevykdomas prekių išsiuntimas (elektroninė parduotuvė veiks). Visi priimti užsakymai šiuo periodu bus išsiųsti artimiausią darbo dieną, t.y. Sausio 15-16d. Užsakymai pateikti iki 2018-01-04 18:00 bus išsiųsti sekančią darbo dieną. 

Serviso ir nuomos paslaugų teikimas bus atnaujintas nuo 2018 m. Sausio 28 d. 

Atsiprašome už galimus nesklandumus,

www.supersiurblys.lt administracija

Atsakome į el. laiškus info@supersiurblys.lt, tel. darbo valandomis 8 611 SUPER (8 611 78737)


 

Kirby pagrindinis giluminio valymo volelis (spec. delikačiam siurbimui)

Kirby pagrindinis giluminio valymo volelis (spec. delikačiam siurbimui)
Prekės kodas: BRUSH3
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 54.95€
Be mokesčių: 54.95€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kirby pagrindinis giluminio valymo volelis specialiai patobulintas delikačiam siurbimui, švelnaus (natūralaus) plauko jautriems kilimams, vilnoniams, rankomis pintiems kilimams ir pan. Originali Kirby detalė. Patentuotas šerelių išdėstymas sukuria didelias vibracijas ant siurbiamo paviršiaus (kilimo, čiužinio) ir padeda išmušti nešvarumus iš medžiagos. Sumažintas šerelių kiekis ir patys šereliai pagaminti iš minkštos medžiagos  garantuoja, kad net pažeidžiamiausią kilimą siurbsit saugiai.

Kirby volelio šereliai turi būti išsikišę 2-3 mm virš pačio antgalio (į kurį įsistato) apatinės plokštelės horizonto. Nustatant Kirby siurbimo aukštį (pedalu), užtikrinama, kad šereliai negultų ant siurbiamo paviršiaus, o jį „kabintų“ būtent savo galais. Taip garantuojamas maksimalus siurbimo efektyvumas ir volelio ilgaamžiškumas. Ilgainiui, šereliai vistiek susidėvi, ir jeigu pastebite, jog jie nebeišlenda minėtų 2-3 mm, reikia volelį perstatyti iš padėties I į padėtį II, o vėliau ir III (tai daroma pasukus volelio šone esančius laikiklius). Kuomet padėtyje III įstatyto volelio šereliai nebeišlenda 2-3 mm arba kuomet šereliai labai nugulę šonu ar kitaip pažeisti, reikia keisti volelį nauju.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: