KIRBY G Ultimate sistemos nuoma Kaune (1 d.)

KIRBY G Ultimate sistemos nuoma Kaune (1 d.)
KIRBY G Ultimate sistemos nuoma Kaune (1 d.) KIRBY G Ultimate sistemos nuoma Kaune (1 d.) KIRBY G Ultimate sistemos nuoma Kaune (1 d.)
Prekės kodas: KIRBY_NUOMA1
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 14.95€
Be mokesčių: 14.95€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Norite profesionaliai išsikuopti namuose, išsisiurbti kilimus, lovas, čiužinius? Unikali paslauga Kirby G Ultimate valymos sistemos nuoma kaip tik Jums!

Nuoma 1 dienai.

Kirby G Ultimate valymos sistemos komplektą sudaro:
-Kirby G Ultimate supersiurblys su giluminio valymo (iki 30 cm valymo gylis) antgaliu ir pilnu 16 antgaliu rinkiniu;
-Kirby Turbo Zip šepetys (universalus giluminio valymo (iki 5 cm) turbo šepetys);
-Kirby kilimų plovimo sistema;

Sąlygos:

1- Pasirašoma KIRBY NAMŲ VALYMO ĮRANGOS NUOMOS SUTARTIS, visą sutarties tekstą galite rasti www.supersiurblys.lt, pasirinkite punktą „Sąlygos ir taisyklės“;
2- Santrauka iš sutarties dėl nuomos mokesčio. Nuomos mokestis yra 14,95 EUR už vieną kalendorinę dieną (į kainą jau iskaičiuotas 5,79 EUR kainuojantis dulkių maišelis, 1 vnt.) + transportavimo dedamoji (apskaičiuojama padauginat atstumą nuo Kauno centrinio pašto iki kliento namų iš fiksuoto dydžio 0,15 ir padauginant dar kartą iš dviejų, bet negali būti mažesni nei 2 EUR) + Papildomos Eksplotacinės Priemonės (PEP) visam laikotarpiui .
3- Užsisakant paslaugą per el. parduotuvę, nėra galimybės tiksliai paskaičiuoti pristatymo kaštų, todėl šis mokestis kaip ir mokestis už Papildomas Eksplotacines Priemones (PEP) sumokamas nuomos sutarties pasirašymo metu.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: