Kirby maišeliai SU AKTYVIA ANGLIMI sulaikantys kvapus, universalus pajungimas (PAKUOTĖ 2 VNT. - PIGIAU)

Kirby maišeliai SU AKTYVIA ANGLIMI sulaikantys kvapus, universalus pajungimas (PAKUOTĖ 2 VNT. - PIGIAU)
Kirby maišeliai SU AKTYVIA ANGLIMI sulaikantys kvapus, universalus pajungimas (PAKUOTĖ 2 VNT. - PIGIAU) Kirby maišeliai SU AKTYVIA ANGLIMI sulaikantys kvapus, universalus pajungimas (PAKUOTĖ 2 VNT. - PIGIAU) Kirby maišeliai SU AKTYVIA ANGLIMI sulaikantys kvapus, universalus pajungimas (PAKUOTĖ 2 VNT. - PIGIAU)
Prekės kodas: BAG9-1
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 20.99€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kirby maišeliai SU AKTYVIA ANGLIMI sulaikantys kvapus, universalus pajungimas (PAKUOTĖ 2 VNT. - PIGIAU)

Kirby Micron Magic filtracijos maišeliai su aktyvios anglies sluoksniu neutralizuojančiu blogus kvapus (ypaš tinka laikantiems gyvunus ir puikiai žinantiems kaip pasklinda jų kvapas siurbiantis), pagaminti iš sintetinio pluošto, turintys universalų pajungimą, t.y. tinka visiems — naujesnio (F-Style) ir tradicinio TWIST pajungimo Kirby Generation serijų supersiurbliams.

Panaudojus sintetinį pluoštą, inžinieriams pavyko pagaminti maišelius, kurių itin smulkaus rašto struktūra ne tik pagauna ir sulaiko dar mažesnes daleles, bet ir , anot gamintojo, 110 proc. geriau praleidžia orą (tuo pačiu ilgesnį laiką siurbiate didesne galia). Taip pat maišelis pasižymi bemaž dvigubai ilgesniu tarnavimo laiku, yra tvirtesnis. 

Neįtikėtina premium klasės filtracija su kvapus neutralizuojančia technologija!

Supakuota po 2 maišelius pakuotėje. Pateikta kaina už 1 pakuotę (2 maišelius).

Perkate daugiau - taupote labiau! Perkant 2 vnt. pakuotę (20,99 EUR), vieno maišelio kaina gaunasi 10,49 EUR/vnt (reguliari kaina perkant 1 maišelį  - 10,99 EUR/vnt) .

Perkate daugiau - taupote labiau! Perkant 6 vnt. pakuotę (59,99 EUR), vieno maišelio kaina gaunasi 10,00 EUR/vnt (reguliari kaina perkant 1 maišelį  - 10,99 EUR/vnt) .

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: