Kirby maišelis Micron Magic Filter HEPA PLUS, baltas, universalus pajungimas (GERIAUSI KIRBY MAIŠELIAI)

Kirby maišelis Micron Magic Filter HEPA PLUS, baltas, universalus pajungimas (GERIAUSI KIRBY MAIŠELIAI)
Kirby maišelis Micron Magic Filter HEPA PLUS, baltas, universalus pajungimas (GERIAUSI KIRBY MAIŠELIAI) Kirby maišelis Micron Magic Filter HEPA PLUS, baltas, universalus pajungimas (GERIAUSI KIRBY MAIŠELIAI) Kirby maišelis Micron Magic Filter HEPA PLUS, baltas, universalus pajungimas (GERIAUSI KIRBY MAIŠELIAI) Kirby maišelis Micron Magic Filter HEPA PLUS, baltas, universalus pajungimas (GERIAUSI KIRBY MAIŠELIAI)
Prekės kodas: BAG10
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 7.95€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Turime sandėlyje.

Kirby maišelis Micron Magic Filter HEPA PLUS, baltas, universalus pajungimas

Svarbiausia ką turite žinoti, jog tai patys naujausi ir pažangiausi Kirby maišeliai, tinkantys visiems, senesniems ir naujausiems Kirby siurblių modeliams (universalus pajungimas).

Kirby geriausi HEPA filtracijos maišeliai tapo dar geresni! Micro Magic HEPA PLUS technologijos, elektrostatiškai "įkrauti" maišeliai dar geriau sulaiko smulkiausias dulkes, patalines erkutes ir alergenus. Maišeliai pagaminti iš sintetinio pluošto (išsiskiria iš senesnės kartos maišelių savo balta spalva), turintys universalų pajungimą, t.y. tinka visiems — naujesnio (F-Style) ir tradicinio TWIST pajungimo Kirby Generation serijų supersiurbliams.

Panaudojus sintetinį pluoštą, inžinieriams pavyko pagaminti maišelius, kurių itin smulkaus rašto struktūra ne tik pagauna ir sulaiko dar mažesnes (0,3 mikrono dydžio) daleles, bet ir , geriau praleidžia orą (tuo pačiu ilgesnį laiką siurbiate didesne galia). Taip pat maišelis pasižymi bemaž dvigubai ilgesniu tarnavimo laiku, yra tvirtesnis, geriau sulaiko kvapus viduje ir atitinka griežtus tarptautinius HEPA standartus.

Pateikta kaina už 1 maišelį.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: