Apsauginė danga dušo sienelėms, baldų stiklams, veidrodžiams, langų stiklams, automobilių stiklams nuo lietaus ir nešvaros REGEN ABWEISER, 250ml

Apsauginė danga dušo sienelėms, baldų stiklams, veidrodžiams, langų stiklams, automobilių stiklams nuo lietaus ir nešvaros REGEN ABWEISER, 250ml
Apsauginė danga dušo sienelėms, baldų stiklams, veidrodžiams, langų stiklams, automobilių stiklams nuo lietaus ir nešvaros REGEN ABWEISER, 250ml Apsauginė danga dušo sienelėms, baldų stiklams, veidrodžiams, langų stiklams, automobilių stiklams nuo lietaus ir nešvaros REGEN ABWEISER, 250ml
Gamintojas: Stolz GMBH
Prekės kodas: Regen_Abweiser_250ml
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 14.95€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Apsauginė danga automobilių stiklams nuo lietaus ir nešvaros taip pat ir dušo sienelėms, baldų stiklams, veidrodžiams REGEN ABWEISER, 250ml 

Rekomenduojama pardavimo kaina EUR 24,90, mūsų kaina tik EUR 14,95

Priemonė paverčia visus stiklinius paviršius vandenį atstumiančiais, padengia stiklą tarsi nematoma apsaugine plėvele.
 
Automobiliuose veikia tarsi deflektorius — lietaus lašai, snaigės, kruša patekę ant stiklo išskaidomi į smulkias daleles ir greitai pašalinami nuo paviršiaus šitaip stipriai pagerinant kelio matomumą. Taip pat sumažinamas valytuvų nusidėvėjimas (valytuvų guma ilgiau tarnaus dėl sumažinto stiklo abrazyvumo ir dėl to, jog juos rečiau naudosite). Žiemą daug lengviau nuvalysite sniegą ir nugramdysite ledą, o šiltuoju metu padės apsisaugoti nuo purvo, tepalų ir  vabzdžių liekanų.  
 
Namuose pasitarnaus apsaugant nuo kalkių nuosėdų stiklines dušo sieneles, o taip pat keraminius klozetų, plytelių paviršius, veidrodžius ir žinoma visus namų stiklus, langų rėmus, baldų stiklus ir stiklinius stalviršius. 
 
Norėtusi akcentuoti ypatingą priemonės savybę apsaugoti nuo nešvarumų, pavyzdžiui, padengus dušo sienelę, vandui nubėga tarsi nuo „žąsies odos“, bet ilgainiui vistiek vandens ir garo likučiai „bando pridžiovinti“ kalkių dėmių, mūsų laimei, labai nesėkmingai – įprastai sunkiai šalinamos kalių dėmes lengvai „nukrenta“ nuo dušo sienelės, vos perbraukus šluoste ar rankšluoščiu.  
 
Naudojimo instrukcija: paviršius turi būti švarus ir nuriebalintas. Užtepti priemonės ant sausos mikropluošto šluostės ir dengti paviršių apskritais mostais. Susiformavus paviršiuje miglai , dengti dar vienu priemonės sluoksniu, lengvai sudrėkinti vandeniu ir nusausinti švaria šluoste. 
 
Dėmesio: buteliuko atidarymas apsaugotas nuo vaikų. Suspausti kamštelį nurodytose vietose tuomet pasukti prieš laikrodžio rodyklę. Saugoti nuo vaikų. Atsargiai! Labai dirgina akis. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu.  Jei akių dirginimas nepraeina: kreipkitės medicininės pagalbos. Skystis ir garai labai degūs. Sukelia stiprų akių dirginimą. gali sukelti mieguistumą ir galvos svaigimą. Saugoti nuo karščio, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Dirbant su priemone nerūkyti. Venkite įkvėpti garų aerozolio. Mūvėkite apsaugines pirštines, apsauginius drabužius, akių ir veido apsaugą. Laikyti vėsioje, gerai vėdinamoje vietoje. Galiojimo laikas: neribotas; Pagaminta: Vokietijoje. Gamintojas nurodytas ant pakuotės. Sudėtis pagal 648/2004: 50-100% propan-2-ol.
 
Naudojimo pavyzdys. Padengus priemone priekinį automobilio stiklą, važiuojant bent 80-90km/h greičiu, galima nebenaudoti valytuvų:
 
Regen Abweiser padengus stiklą, galima nebenaudoti valytuvų
 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: