Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g

Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g
Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė kempinė, 300g
Gamintojas: Stolz GMBH
Prekės kodas: WeisserBlitz_300g
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 16.90€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui
Universalus valymo ir poliravimo akmuo su soda WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, komplekte dvipusė-dvifunkcė kempinė, 300g

Naujas namų ruošos ginklas su uolienos galia Jūsų rankose.  Sodos (natrio karbonato) pagrindu. Iš draugiškų aplinkai, biologiškai suįrančių medžiagų, be fosfatų ir rūgščių, valo, poliruoja, apsaugo vos vienu valymu. Malonaus kvapo. 

Iš pedantiškosios Vokietijos atkeliavusi priemonė, dar vadinama „vokiška klasika”, blizgins ir valys visur: vonios kambaryje * virtuvėje * namų ūkyje * sporto inventoriui * sode * garaže… 
 
Dėmesio - tai itin veiksminga priemonė! Su ja lengvai įveiksite nešvarumus, į kuriuos ankščiau numodavot ranka, pavyzdžiui, tos nelemtos...nerudijančio plieno sienelės ir kamino apdaila ant virtuvės gartraukio - stora, prikibusi riebalų ir dulkių masė, kurios niekas lig šiol negalėjo įveikti... su WEISSER BLITZ – FANTASTISCH, tiesiog padrėkinam kempinėlę, perbraukiam per priemonę, lengvai trinam paviršių kartu su susidariusiumis putomis ir viskas, nuvalom pašluoste, nerudijjantis plienas vėl blizga kaip naujas. Jokio prakaito trinant - WEISSER BLITZ – FANTASTISCH - juk dirba už jus! Ir tai tik viena vieta namuose, o kiek dar tos nešvaros! Svarbu, jog valymas ilgam - priemonė padengia paviršių apsauginiu sluoksniu atstumiančiu nešvarumus ir suteikiančiu hidrofobinį efektą.
 
Valomasis akmuo vienu metu valo, poliruoja ir apsaugo  visus lygius metalinius automobilių, valčių, namelių ant ratų, motociklų ir lėktuvų paviršius. Idealiai tinka visiems chromuotiemies, aliuminio, nerūdijančio plieno, aukso, sidabro, vario, bronzos, žalvario, alavo, emalės, stiklo gaminiams. Vonioms ir kriauklėms! Lakuotoms spintelėms ir kriauklėms. Stiklo keraminėms kaitlentėms su stiklo keramikos paviršiais. Keraminėms plytelėms, dirbtiniam akmeniui, marmurinėms palangėms. Plastikiniams langams, prekystaliams, trofėjams, teniso bateliams, slidėms, sodo baldams ir kt.
 
Naudojimo instrukcija: kelis kartus perbraukite per indelio turinį sudrėkinta kempinėle. Atkreipkite dėmesį, jog ji turi grubesnę ir švelnią puses. Spauskite kempinę, kad pradėtų putoti ir tuomet valykite viską, kas norite jog būtų švaru ir blizgėtų. Po valymo drėgna virtuvine pašluoste nubraukite arba tiesiog nuplaukite paviršius švariu vandeniu. 
 
Papildoma informacija: saugoti nuo vaikų. Atsargiai! Labai dirgina akis. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Sudėtis: aliuminio oksidas, vanduo, muilas, glicerinas, natrio karbonatas (soda), kvapiosios medžiagos; Galiojimo laikas: neribotas; Pagaminta Vokietijoje. Gamintojas nurodytas ant pakuotės.
 
Panaudojimo pavyzdžiai:
 
1. Kavinuko porta-filtro valymas su Weisser Blitz - Fantastisch:
 
Prieš valymą:
 
Porta filtras prieš valymą
Po valymo:
Porta filtras po valymo
 
2. Sidabrinis šaukštelis prieš valymą:
Sidabrinis šaukštelis prieš valymą
 
Sidabrinis šaukštelis po valymo:
Sidabrinis šaukštelis po valymo
 
3. Nerūdijančio plieno kriauklės valymas:
Nerūdijančio plieno kriauklės valymas
Nerūdijančio plieno kriauklės valymas
 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: