Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml

Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml
Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml
Gamintojas: Stolz GMBH
Prekės kodas: WeisserBlitz_300g
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 9.95€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui
Universalus skystas valiklis WEISSER BLITZ, tirpinantis riebalus, 500ml
 
Rekomenduojama pardavimo kaina EUR 14,95, mūsų kaina tik EUR 9,95
 
Kiekvieno šefo ir šeimininkės svajonė – absoliučios galios riebalų tirpiklis.  
Valo visus riebius ir nešvarius puodus, keptuves, gartraukius, kepimo skardas, prekystalius, darbastalius, kepyklas ir grilius, filtrų (įskaitant gartraukių) sistemas, mėsmales mašinas ir jų priedus, nerūdijančio plieno virtuve ir paviršius, Valo ir nuriebalina metalines spinteles, visų rūšių įrankius, sunkvežimių vidų ir išorę, krovos skyrius, motociklus, valtis, namelius ant ratų, lėktuvus, transport padangas, ratlankius, krosnis, kėdes, stalus, langus, sodo baldus ir dar daugiau. 
 
Naudojimas: apipurškite sudrėkintą paviršių WEISSER BLITZ priemone, duokite šiek tiek laiko valikliui veikti ir nušluostykite purvą su kempine ar pašluoste, jei reikia nuplaukite vandeniu.  Galima skiesti iki santykio 1:100.
 
Ingridientai (pagal ploviklių reglamentą Nr.648/2004 ): 5% anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fosfatai, kvapiosios medžiagos, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. Sudėtyje yra: benzensulfono rūgšties, C10-13 alkilo darinių, natrio druskų.
 
Papildoma informacija: Atsargiai! Labai dirgina akis. Saugoti nuo vaikų. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą. Pavojingumo klasė ir kategorija: Sukelia smarkų akių dirginimą. Galiojimo laikas: neribotas; Pagaminta: Vokietijoje. Gamintojas nurodytas ant pakuotės.
 
Naudojimo pavyzdys. Išbandykim beveik neišvalomoje virtuvės vietoje - ant užteršto gartraukio metalinio filtro. Kas bandė valyti žino, jog mažiau nervų kainuoja tiesiog nusipirkti naują. Kur paslaptis? Gartraukio filtras metalinis, ir turi kelis sluoksnius, kuriuose pagaunami garai sklindantys nuo puodų, riebalai nuo keptuvių ir ilgainiui dar visa ta masė papildoma namų dulkėmis. Nuo filtro nenugramdysi, o iš vidaus neiškrapštysi. Rodos padėtis be išeities. O kaip su užduotim susitvarkytų skystas valiklis WEISSER BLITZ?
 
1. Filtras prieš valymą, apkibęs riebalais ir dulkėmis:
Filtras prieš valymą
 
Paimkime iš orkaitės kepimo skardą - ji žema, bet plati ir ilga, pakankama gartraukio filtrui patogiai valyti. Paguldykime ant skardos ir apipurškime su WEISSER BLITZ. Palikime kelioms minutėms (ne "kelioms" valandoms, ne pusdieniui "atmirkyti"). Per tą laiką užsivirinkime arbatinį vandens. Užpilkime verdantį vandenį, kad filtras pilnai būtų apsemtas, ir palikime dar porai minučių. Atkreipkite dėmesį į purviną vandenį kepimo skardoje - WEISSER BLITZ, tiesiog ištirpdė visus riebalų nešvarumus nuo visų gartraukio filtro metalinių detalių paviršių... nuskalaujame filtrą po švariu tekančiu vandeniu ir džiaugiamės rezultatu. Jokio trynimo ar gramdymo šepečiais, vos 10 min - papurkšt, palaukt, užpilt, nuplaut... darbas baigtas!
 
Filtras po valymo:
Po valymo
Po valymo

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: