Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema (nauja sistema, komplektuojama su trijų tipų chem. valymo priemonėmis)

Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema (nauja sistema, komplektuojama su trijų tipų chem. valymo priemonėmis)
Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema (nauja sistema, komplektuojama su trijų tipų chem. valymo priemonėmis) Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema (nauja sistema, komplektuojama su trijų tipų chem. valymo priemonėmis) Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema (nauja sistema, komplektuojama su trijų tipų chem. valymo priemonėmis) Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema (nauja sistema, komplektuojama su trijų tipų chem. valymo priemonėmis)
Gamintojas: Kirby
Prekės kodas: Kirbymultisurface1
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 199.95€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema (nauja sistema, komplektuojama su trijų tipų chem. valymo priemonėmis)

Švęsdama savo 100 metų įkūrimo jubiliejų, Kirby pagaliau sukūrė tai, ko mes ilgai laukėme — universalią plovimo sistemą visiems grindų dangos tipams (medis, laminatas, linoleumas, plytelių (iskaitant plytelių tarpus), kiliminė, kilimai). Visos prieš tai gamintos Kirby Carpet Shampoo sistemos, kaip ir mena jų pavadinimas, buvo pritaikytos išskirtinai kilimų ir kiliminės dangos valymui. Šiandien Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema pasirūpins visais Jūsų grindų paviršiais! Taip pat Kirby pakeitė ir grindų poliravimo principą - nuo šiol grindų poliravimui naudojamas naujo tipo volelis ir naujausių technologijų cheminis skystis (prieš tai buvo naujojamas žirgo uodegos natūralaus plauko volelis poliravimui, panaudojant karnubos palmių vašką).— šį naujausią Kirby Miracle Shine priedą galite atskirai (žr. panašios prekės).

Sistema komplektuojama su trijų rūšių lengvai keičiamais voleliais: juodos spalvos šereliais – kilimams ir kiliminei dangai, juodais/geltonais šereliais — plytelėmis dengtoms grindims ir plytelių tarpams valyti (geltoni, standūs šereliai išgramdo ir išvalo plytelių tarpus), pilkas volelis — medinei, laminuotai grindų dangai ir linoleumui plauti.Kirby Multi Surface sistema

Lyginant su prieš tai buvusia Kirby Carpet Shampoo kilimų plovimo sistema, labai supaprastėjo sistemos aptarnavimas darbo metu, nuo šiol nešvarumai patenka į uždengiamą ir išimamą padėklą, kurį lengva nuimti, nuskalauti po kranu ir vėl uždėjus tęsti darbą, taip pat cheminio mišinio rezervuaras turi aiškiu žymėjimus, kuri pozicija skirta kilimams, o kuri grindų plovimui.Kirby Multi Surface sistema

Taip pat prie sistemos pateikiamos specializuotos cheminės valymo priemonės: Kirby kilimų šampūnas, su Kirby Guard technologija, levandų kvapo (354 ml), paruoštas naudoti Kirby Hard floor cleaner kietų grindų valiklis visiems grindų tipams (354 ml) ir Kirby Hard floor cleaner kietų grindų valiklio visiems grindų tipams koncentratas-skiedimui su vandeniu (354 ml).Komplektuojama chemija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ši Kirby kilimų plovimo sistema yra Avalir dizaino, bet tinka ir šiems supersiurbliams: Sentria, Ultimate G Diamond Edition, Ultimate G series, Gsix, G5

Šiame Kirby oficialiame 11 minučių trukmės video parodytas kilimų ir grindų valymas naująja sistema bei jos priežiūra ir surinkimas:

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: