Kirby Miracle Shine grindų poliravimo sistema (nauja sistema)

Kirby Miracle Shine grindų poliravimo sistema (nauja sistema)
Kirby Miracle Shine grindų poliravimo sistema (nauja sistema) Kirby Miracle Shine grindų poliravimo sistema (nauja sistema)
Gamintojas: Kirby
Prekės kodas: KirbyMiracleShine
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 99.95€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kirby Miracle Shine grindų poliravimo sistema (nauja sistema, komplektacijoje 946ml poliravimo chem. skysčio, specialus volelis, priedas skirtas tik naudojimui su AVALIR MULTI SURFACE grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema)

Švęsdama savo 100 metų įkūrimo jubiliejų, Kirby pagaliau sukūrė tai, ko mes ilgai laukėme — universalią plovimo sistemą visiems grindų dangos tipams (medis, laminatas, linoleumas, plytelių (iskaitant plytelių tarpus), kiliminė, kilimai). Visos prieš tai gamintos Kirby Carpet Shampoo sistemos, kaip ir mena jų pavadinimas, buvo pritaikytos išskirtinai kilimų ir kiliminės dangos valymui. Šiandien Kirby Multi Surface grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema pasirūpins visais Jūsų grindų paviršiais. Taip pat Kirby pakeitė ir grindų poliravimo principą - nuo šiol grindų poliravimui naudojamas naujo tipo volelis ir naujausių technologijų cheminis skystis (prieš tai buvo naujojamas žirgo uodegos natūralaus plauko volelis poliravimui, panaudojant karnubos palmių vašką).

Šis premium kokybės priedas skirtas visoms medinėms ir kitų rūšių poliruojamoms grindims.  Aukštųjų technolgijų polieteleno ir akrilo polimerai suformuoja kietą, patvarią apsaugą jūsų grindims, kartu suteikiant ilgai išliekantį, veidrodinio efekto blizgumą.

Ši Kirby Miracle Shine grindų poliravimo sistema tinka visiems supersiurbliams: Sentria, Ultimate G Diamond Edition, Ultimate G series, Gsix, G5, naudojant kartu su  AVALIR MULTI SURFACE grindų ir kilimų šampūnavimo-plovimo sistema.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: