Serviso transportavimo dėžės iškvietimas (Lietuvoje)

Serviso transportavimo dėžės iškvietimas (Lietuvoje)
Serviso transportavimo dėžės iškvietimas (Lietuvoje) Serviso transportavimo dėžės iškvietimas (Lietuvoje)
Prekės kodas: box_lpexpress
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 10.98€
Be mokesčių: 10.98€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Serviso transportavimo dėžės iškvietimas (Lietuvoje)

Remontuoti Kirby patiems nerekomenduojame. Tai preciziški, sudėtingos konstrukcijos įrenginiai. Atliekant servisą naudojamos tik originalios Kirby atsarginės dalys.

www.supersiurblys.lt meistro, atliekančio specializuotą Kirby servisą iškvietimas, gedimo diagnozavimas Kauno mieste ir artimame rajone yra nemokamas. 
Klientus iš kitų miestų mes pasitinkame Kaune, jiems patogiausiose vietose, ir tokiu būdų priimame Kirby  serviso paslaugai. Jeigu klientas neturi galimybės atvežti prietaiso iki Kauno, siūlome šią, puikiai pasiteisinusią ir klientus tolimiausių Lietuvos kampelių aptarnaujančią paslaugą — siunčiame transportavimo dėžę, specialiai paruoštą saugiam siurblio pervežimui — jums nereikės rūpintis nei dėžės paieškos, nei supakavimo rūpesčiais. Viduje rasite paruoštus lipdukus/etiketes atgaliniam siuntimui.

Į 10,98 EUR kainą įskaičiuotas: tuščios transportavimo dėžės siuntimas Jums, ir apmokėtas/paruoštas atgalinis siurblio siuntimas į servisą. Suremontuoto siurblio siuntimas klientui įtraukiamas į galutinę remonto sąskaitą-faktūrą.

Klientas gaudamas transportavimo dėžę viduje randa www.supersiurblys.lt meistro pasirašytą serviso priėmimo aktą.

Dėžė siunčiama Lietuvos pašto LPEXPRESS paštomatų tinklu, jeigu Jūsų mieste ar kaime nėra LPEXPRESS paštomato, transportavimo dėžę pristatys ir pasiims kurjeris.

Jeigu reikia papildomos informacijos, tiesiog kreipkitės telefonu 8 611 SUPER (8 611 78737) arba bendruoju kontaktiniu el. paštu info@supersiurblys.lt  

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: