Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas

Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas
Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas
Prekės kodas: BAG1
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 7.24€
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kirby maišeliai HEPA , balti, universalus pajungimas

Kirby HEPA filtracijos maišeliai, pagaminti iš sintetinio pluošto (išsiskiria iš senesnės kartos maišelių savo balta spalva), turintys universalų pajungimą, t.y. tinka visiems — naujesnio (F-Style) ir tradicinio TWIST pajungimo Kirby Generation serijų supersiurbliams.

Panaudojus sintetinį pluoštą, inžinieriams pavyko pagaminti maišelius, kurių itin smulkaus rašto struktūra ne tik pagauna ir sulaiko dar mažesnes daleles, bet ir , anot gamintojo, geriau praleidžia orą (tuo pačiu ilgesnį laiką siurbiate didesne galia). Taip pat maišelis pasižymi bemaž dvigubai ilgesniu tarnavimo laiku, yra tvirtesnis, geriau sulaiko kvapus viduje ir atitinka griežtus tarptautinius HEPA H11 (EN1822) standartus.

Prieš sukuriant Kirby Micron filter HEPA PLUS maišelius, šie buvo geriausi kompanijos gaminami maišeliai.

 

Pateikta kaina už 1 maišelį.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: